У Ніжині відкрили Офіс відновлення та розвитку

20 грудня у Ніжинській міській раді офіційно почав діяти Офіс відновлення та розвитку. Що ж це таке і яку користь він принесе нашій громаді
Отже, Офіс відновлення та розвитку — інтерактивний сучасний простір, платформа, яка полегшує співпрацю й покликана об'єднати місцеву владу, міжнародні організації, медіа, громадські організації та бізнес для координації міжнародної допомоги і визначення пріоритетності проєктів задля відбудови Ніжина.
«Сьогодні ми маємо честь відкрити в Ніжині Офіс відновлення та розвитку. Проєкт вдалося реалізувати за підтримки Організації ПРООН та Європейського Союзу. Ремонт зроблено коштом нашої громади, а оснащення і майже всі меблі - за рахунок Європейського Союзу та Посольства Швеції. Щиро вдячний нашим міжнародним партнерам за впровадження цього проєкту. Сьогодні для нас вкрай важлива така підтримка. Подібний простір значно полегшить процес комунікації, координації та взаємодії влади з іноземними партнерами, громадськими організаціями, медіа, бізнесом та всіма охочими працювати на перспективу розвитку Ніжина», - зазначив міський очільник Олександр Кодола.
Важливо підкреслити, що проєкт вдалося реалізувати завдяки підтримці міжнародних партнерів - Програми розвитку ООН в Україні у межах Програми з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Швеції. До відкриття офісу долучився Нілс Крістенсен, керівник програм, EU4Recovery та Програма відновлення та розбудови миру, ПРООН.
Пан Крістенсен був приємно вражений активністю ніжинської громади у розрізі проєктної, громадської та волонтерської діяльності та запевнив всіх присутніх у подальшій тісній співпраці з нашою громадою.
Костянтин Мегем, перший заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації, зауважив, що Ніжин - яскравий приклад успішної роботи щодо залучення та консолідації зусиль між владою, міжнародними партнерами та громадськістю.
Також на відкриття Офісу відновлення та розвитку завітали представники громадських організацій, керівники комунальних закладів та медіа.
Ніжинський Офіс - це перший подібний простір на Чернігівщині, та шостий на теренах України.
20.12.2023