Центр комплекної реабілітації для дітей з інвалідністю "Віра"


Повідомлення

про рішення щодо припинення Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Ніжинської міської ради Чернігівської області  шляхом реорганізації ( приєднання до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради Чернігівської області).

Комісія з припинення комунального закладу « Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Ніжинської міської ради Чернігівської області,  повідомляє про рішення Ніжинської міської ради VIII скликання від 16 вересня 2021 року №52-13/2021 «Про припинення Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Ніжинської міської ради Чернігівської області шляхом реорганізації (приєднання до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніжинської міської ради Чернігівської області)».

21.09.2021 державним реєстратором внесено відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо припинення юридичної особи комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Ніжинської міської ради Чернігівської області» (код ЄДРПОУ 26226813) в результаті її реорганізації.

Крім того, повідомляємо, що претензії кредиторів комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Ніжинської міської ради Чернігівської області» приймаються протягом двох місяців з дати офіційного оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Адреса розташування комісії з припинення: вул.Шевченка, буд.102, місто Ніжин Чернігівської області, 16600.

Директор                                                  Тетяна КІСЕЛЬОВА


_____________________________________________________________________________________________________________

Центр комплекної реабілітації для дітей з інвалідністю "Віра" Ніжинської міської ради

Адреса:вул.Шевченка, 102, м. Ніжин,16600.

Е-mail: [email protected]

Телефон: (04631)7-57-01.

Розпорядок роботи:

Понеділок - п`ятниця: з 8.00 до 17.00 год.

Перерва: з 13.00 до 14.00 год.

Директор Центру – Кісельова Тетяна Сергіївна

Головний бухгалтер – Бутенко Катерина Іванівна

Перебування в закладі безкоштовне, діти забезпечуються харчуванням.

Основним завданням Центру реабілітації дітей-інвалідівє: проведення комплексу заходів з ранньої, соціальної, фізичної, медичної, психолого – педагогічної, професійної реабілітації без відриву від сім’ї .

До центру зараховуються діти віком від 2 до 18 років, які отримали статус дитини з інвалідністю.

Діти отримують кваліфіковану допомогу: вчителя – реабілітолога, практичного психолога, вчителя-логопеда, вихователя соціального по роботі з дітьми з інвалідністю, музичного керівника, інструктора з фізкультури, лікаря-педіатра, масажиста.

Спеціалісти центру працюють в таких напрямках:

- соціально-побутовий;

- психолого – педагогічний;

- фізична реабілітація;

- медичне спостереження.

В своїй роботі фахівці застосовують реабілітаційні технології та методики:

і грова пісчана терапія, психотерапія, логопедична корекція, музикотерапія, казко-терапія, арт-терапія, елементи методики: М.Монтесорі, Нікітиних, аромотерапія, киснево-синглентна терапія, іпотерапія.

Ми готові надати допомогу Вашій дитині.