×
Ніжинщина попрощалася зі своїм земляком, воїном-захисником – Олегом Мірошником
29 березня Ніжинщина попрощалася зі своїм земляком, воїном-захисником, відданим патріотом України – Олегом Мірошником
Провести мужнього сина України в останню путь прийшли земляки, бойові побратимами, друзі, найближчі та найрідніші люди. Тепер він у Небесному Війську та буде тримати мирне небо. Спочивай з миром, наш Герою! Хай горить свіча пам’яті, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям! Вічна пам’ять…
Поховали Героя у селищі Лосинівка
![](/uploads/images/2023-03-29/C5mutbAYy5B.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/kWLcA3oZ8T1.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/FWD8rYqpMki.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/ovZ7yNyiFnT.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/g2XlKouq4xk.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/np0c7m57UVg.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/C1ujCviwD79.jpg)
![](/uploads/images/2023-03-29/Mg3nGeBXWNE.jpg)
29.03.2023