Можливості для громадських організацій

  Оголошено конкурс щодо отримання фінансової підтримки громадським організаціям, що зареєстровані та здійснюють волонтерську діяльність на території Ніжинської міської територіальної громади, за рахунок коштів бюджету Ніжинської міської територіальної громади (далі - фінансова підтримка)

     Фінансова підтримка надається у відповідності до Порядку  надання фінансової підтримки громадським організаціям, що зареєстровані та здійснюють волонтерську діяльність на території Ніжинської  МТГ, за рахунок коштів бюджету Ніжинської  МТГ, затвердженого рішенням Ніжинської міської ради Чернігівської області від 20 червня 2023р. №24-31/2023,  детальніше за посиланням:

 https://nizhynrada.gov.ua/nmr/volonterska-diyalnist-nmr/volonterska-diyalnist-nizhinskoji-gromadi

 🔵 Організатор конкурсу – виконавчий комітет Ніжинської міської ради (пл. імені Івана Франка, 1, м. Ніжин

🟡 Конкурс триватиме з 5 липня по 4 серпня 2023 року.

 ( Прийняття конкурсної пропозиції закінчується в останній день прийому о 16.00 годині )

Для участі у конкурсі волонтерська громадська організація повинна подати наступні документи⬇️

✅ заяву про надання фінансової підтримки згідно з додатком 1 до цього Порядку;

✅ завірені відповідно до чинного законодавства України копії:

- статуту (положення) громадської організації;

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- витяг з реєстру неприбуткових установ та організацій;

- податкового звіту про використання коштів за попередній рік ( при умові реєстрації ГО більше року);

✅ опис програми (проєкту, заходу) за формою згідно з додатком 2 та кошторис витрат, необхідних для виконання ( реалізації ) програми ( проєкту, заходу), згідно з додатком 3 з урахуванням переліку статей, визначених організатором конкурсу. При наявності, вказати обсяг співфінансування проєкту з інших джерел;

✅ звіт за попередній рік про результати волонтерської діяльності волонтерських ГО на території Ніжинської ТГ (кількість охоплених пенсіонерів, дітей та молоді, які отримують допомогу внаслідок діяльності волонтерської ГО; кількість залучених осіб до волонтерської діяльності, в тому числі молоді, ВПО, пенсіонерів, тощо; кількість видів послуг, що надаються волонтерською ГО; кількість поширених товарів та послуг волонтерськими ГО за останні півроку; обсяг співфінансування проєктів з інших джерел; встановлення зв’язків з міжнародними волонтерськими організаціями)

✅ листи підтримки, в кількості, не менше, ніж від двох організацій, установ, щодо волонтерської діяльності на території Ніжинської ТГ.

❓❓❓На які цілі надаватиметься фінансова підтримка волонтерським ГО :

✔️закупівля тактичного обладнання для військових ЗСУ: тепловізорів, засобів захисту, зв’язку, квадрокоптерів, старлінків, транспортних засобів, засобів розвідки та вогневої протидії та ін.;

✔️оплата оренди нежитлових приміщень та транспорту (у разі відсутності власних);

✔️оплата комунальних послуг щодо приміщень, в яких громадська організація  провадить свою статутну діяльність;

✔️оплата послуг з обслуговування та ремонту військового обладнання, яке перебуває на балансі волонтерської ГО та надається у користування військовим;

✔️ закупівля паливно-мастильних матеріалів;

✔️ оплата послуг зв’язку, поштових послуг, послуг мережі Інтернет;

✔️ інші заходи та цілі, передбачені Статутом волонтерської ГО, які не мають на меті отримання прибутку.

🔵Відбір конкурсних пропозицій буде проводитись робочою групою, склад якої затверджуватиметься рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

🟡Повний пакет документів необхідно подати у кабінет 83 будівлі виконавчого комітету (пл. імені Івана Франка, 1, м. Ніжин) або надіслати поштою на адресу: Ніжинська міська рада, пл. імені Івана Франка, 1, м. Ніжин, 16600 .

24.07.2023