Мети досягнуто: 100% установ системи правосуддя Чернігівщини - під надійним захистом Служби судової охорони

Від сьогодні безпека Бобровицького районного суду забезпечуватиметься силами Служби судової охорони. Знакова подія для суду, а особливо для судових охоронців, адже для них завершився важливий етап становлення Служби на теренах Чернігівщини. Реалізовано мету 100%-го охоплення професійною охороною приміщень судової гілки влади. 

Привітати колектив суду з новою історичною віхою та представити підлеглих завітав т.в.о. начальника територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковник Служби Олег Головешко. 

 - Незважаючи на важкі воєнні часи, ми планомірно виконуємо свої зобов'язання, нарощуючи присутність Служби в регіоні. Сьогодні дійшла черга й до Бобровицького суду, - звернувся до присутніх офіцер. - Хочу запевнити, що наші співробітники максимально вмотивовані. Вони пройшли професійний вишкіл, забезпечені спецзасобами, тобто, в повній мірі готові захищати правопорядок та безпеку кожного, хто працює або відвідує будинок правосуддя.

У свою чергу голова Бобровицького районного суду Людмила Демченко відзначила, що для суддівського апарату це довгоочікувана подія.

- Дійсно, негативні ситуації у суді трапляються. І ми раді, що нарешті з'явилась та сила, що зможе професійно залагодити конфлікти, буде нам надійною опорою, забезпечуючи спокійну атмосферу для відправлення справедливого судочинства, - наголосила Людмила Демченко. І запевнила у всебічному сприянні та підтримці нових співробітників в процесі виконання їх службових завдань. 

На згадку про знакову подію Олег Головешко вручив голові суду символічну гравійовану табличку з датою прийняття суду під охорону.

 

Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання, громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.


За додатковою інформацією звертатися

Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області

Наталії Свириденко

Тел.: +380 93 049 37 88

E-mail:  [email protected]

https://www.facebook.com/ssotuchernigiv

18.08.2023