2 етап Відкритого Кубку Києва «X-Drive 2018»

11 лютого у спортивній залі 130 спеціалізованої Київської школи проходив Відкритий Кубок Голосіївського району (ІІ етап Кубку м.Києва) зі спортивного (пішохідного) туризму в приміщенні.

Ніжинська команда «РАНДЕВУ» у складі Куйди Валерії (капітан), Адаменко Дарини, Ворони Данііла, Пархоменка Богдана, Скотар Валерії та Постол Діани брала участь у змаганнях на дистанції ІІ класу. Змагання проходили у зв’язках, по два спортсмени. Зв’язки між собою ділилися на чоловічі, жіночі та змішані.

Серед чоловічих зв’язок Ворона Данііл та Пархоменко Богдан вибороли 3 місце, а ось зв’язки Куйда Валерія - Адаменко Дарина та Скотар Валерія – Постол Діана вибороли у своїй групі 1 та 3 місця відповідно. У загальному (командному) заліку «РАНДЕВУ» посіла на Відкритому Кубку Голосіївського району з пішохідного туризму 1 місце.

Попереду ще один етап Кубку Києва. Готуємось до нових стартів.