Виїзне засідання «Берегині»

У наш час стрімкого технічного прогресу та урбанізації багатьом не вистачає звичайного спілкування з природою, а дехто навіть не має такої можливості в силу певних особистих обставин. Тому спеціалісти Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щоліта влаштовують для своїх клієнтів організований відпочинок за межами міста.

6 червня у приміській лісовій зоні відбулось виїзне засідання клубу взаємопідтримки матерів, що виховують дітей з функціональними обмеженнями, "Берегиня". Допомогли центру в організації змістовного дозвілля сімей його постійні волонтери: Ніна Івасенко, завідуюча бібліотекою-філіалом № 2, підготувала розважальну програму; депутат міської ради Олександр Шалай надав благодійну допомогу в перевезенні до лісу пасажирів з особливими потребами, у тому числі й неспроможних самостійно пересуватись. Також подбали про відпочинок сімей з дітьми працівники КП ЖЕК "Південна", спрямувавши групу на спеціально облаштоване для цього в лісі місто, та Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді - надавши соціальній службі необхідне туристичне спорядження.

Наваривши пахучої лісової каші, якою не поласуєш вдома, товариство розташувалось на зеленій галявині за смачною гостиною. Цього дня і погода посприяла приємному відпочинку просто неба і навіть комарі не докучали.

Фахівці центру заохотили дітвору до веселих ігор, а батьки могли вільно поспілкуватись, обмінятись досвідом догляду, лікування та виховання дітей. Зрештою дійшли висновку, що варто частіше влаштовувати подібні виїзні засідання теплої пори року. Духмяне лісове повітря, переважаючий навкруги зелений колір молодої трави та листя благотворно впливає на психологічний стан людини. Таке природне довкілля чи не найкраще допомагає психологічно розвантажитись та зарядитись позитивною енергією.

Найближчим часом центр планує наступні поїздки "Берегині" до приміських водойм та дендропарків області.

5055