Засідання оргомітету з питань організації Покровського Ярмарку

19 липня 2016 року відбулось засідання оргкомітету з питань організації Покровського Ярмарку. У засідання взяли участь міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступники міського голови, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, керівники комунальних підприємств та керівники структурних підрозділів. У ході засідання відпрацьовувались питання, необхідні для покращення проведення даного заходу.

Покровський Ярмарок визначено як торгово-виставковий захід, який проходитиме 7, 8, та 9 жовтня 2016 року. Учасниками оргкомітету була погоджена територія проведення свята, також розглядалися пропозиції щодо додаткового виділення місць під торгівлю.

Оргкомітет погодив зменшення торгового місця з 5 до 3 метрів. Також була визначена кількість місць для народних майстрів, які надаватимуться безкоштовно та кількість місць з пільгою у 50%. Загалом на Ярмарок очікують 48 народних майстрів.

У ході засідання обговорювалися варіанти щодо «родзинки» свята. Дане питання вирішено відправити на доопрацювання з подальшим наданням пропозицій до управління культури.

Поза увагою не залишилося питання щодо встановлення вартості за торгове місце. Міський голова дав доручення відділу економіки прорахувати можливі варіанти та представити відповідні пропозиції на наступне засідання.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

та комунікацій з громадськістю

виконавчого комітету

Ніжинської міської ради

20.07.2016