Запрацював Міжнародний дитячий центр «Артек»

У зв’язку з тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим, Міжнародний дитячий центр «Артек» виїхав з території півострову і розпочинає свою роботу влітку 2016 році та пропонує дітям країни незабутній і чудовий активний відпочинок в одному з заповідних куточків Києва — Пущі Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна».

Санаторно-курортний комплекс «Пуща-Озерна» розташований в екологічно чистій лісопарковій зоні на території 73 га. Інфраструктура розрахована на 800 дітей і включає в себе чотири спальних корпуси, спортивні майданчики, власний пляж, кіноконцертну залу, критий басейн, їдальню, лікувально-діагностичне відділення, хореографічну залу, приміщення для роботи клубів.

Діти розміщуються у номерах по 4-6 осіб з усіма зручностями. Номери обладнані сучасними меблями (двоповерхові ліжка у залежності від віку дітей, шафами та тумбами). Будівлі спроектовані таким чином, що влітку зберігають прохолоду, а у прохолодну пору року залишаються теплими. На випадок несприятливих погодних умов діти можуть пересуватися між корпусами через рекреації, а великі холи та інфраструктура дозвілля (кіно-концертна зала, клубні приміщення, бібліотека, музична зала та інші), дозволяють організувати роботу у комфортних для дітей умовах.

Про затвердження Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів

Підбір та направлення дітей відповідно до положення здійснює відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою: м. Ніжин, пл.. Франка, 1, каб.№9, контактний телефон 5-39-31.

Сайт Міжнародного дитячого центру «Артек» - http://artek.ua/

Відділ у справах справах сім’ї та молоді

виконавчого комітету

Ніжинської міської ради

22.06.2016