З 1 січня 2024 року у Ніжині почала діяти програма підтримки людей віком 70+.

Ніжинська міська рада передбачила у бюджеті громади на 2024 рік кошти для одноразової матеріальної допомоги з нагоди дня народження жителям громади, яким виповнюється 70 і більше років.

Управління соціального захисту населення почало приймати заяви на виплати такої допомоги з перших днів нового 2024 року.

І вже можна підвести перші підсумки.

За 11 днів проведено розрахунок 186 одержувачам на суму 104 тис. грн. 170 отримувачів отримають по 500 грн, 13 – по 1 тис. грн, 3 особи – по 2 тис. грн. Ніяких відрахувань із призначеної суми не здійснюється.

Кошти вже направлені на банківські установи та поштові відділення.

Ті одержувачі, які отримують пенсію в банках, вже сьогодні побачать зарахування на карткові рахунки. Поштові відділення доставлять грошову допомогу до кінця місяця. Варто відмітити, що деякі одержувачі цієї допомоги готові віддати її на ЗСУ – хлопцям та дівчатам, які рятують наші життя.

Нагадуємо, що звертатись за одержанням допомоги громадяни, які зареєстровані (прописані) на території Ніжинської громади, можуть після настання дня народження. Допомога буде виплачена й тоді, якщо особа звернеться за нею до кінця 2024 року.

 

16.01.2024