В Ніжині відкрився простір соціальної адаптації

За сприяння ПРООН в Україні та фінансової підтримки Уряду Канади, на базі Ніжинського міського територіального центру соціального обслуговування діятиме сучасний багатофункціональний простір, обладнаний комп’ютерною технікою та новими меблями.

Аби взяти участь в офіційному відкритті центру, сьогодні, 13 червня, до Ніжина прибули представники Посольства Канади в Україні - заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, Ешлі Малруні, керівниця відділу міжнародної допомоги Посольства Канади в Україні та Шон Бойд, заступник голови місії, політичний радник, Посольство Канади в Україні.

Облаштований центр призначений для групової та індивідуальної роботи з людьми з інвалідністю, людьми старшого віку та тими, хто перебуває у складних життєвих обставинах.

Громада за свій кошт зробила у приміщенні ремонт, а ПРООН, за фінансової підтримки Уряду Канади, закупила необхідне обладнання та надала експертну підтримку.

Зала розрахована на 30 осіб, але тут передбачено заняття, як малими, так і великими групами. Усі меблі, столи, комп’ютерна техніка нові та сучасні: це смарт-телевізори, ноутбуки, сенсорне обладнання для арт-терапії і навіть кондиціонер для комфортного перебування у залі.

Відтепер люди старшого віку зможуть опановувати сучасні технології, набувати нових навичок та вмінь користування комп‘ютером, смартфоном, мобільними застосунками. На базі простору буде працювати Університет третього віку, а також проводитися тренінги та майстер-класи.

«Велика подяка міжнародним партнерам та працівникам територіального центру за важливу соціальну місію психологічної підтримки та інтеграції людей старшого віку в сучасне активне суспільство», - зауважив міський голова Олександр Кодола.
14.07.2023