Урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Ігоря Козубенка

Сьогодні відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Ігоря Козубенка, капітана служби цивільного захисту, старшого помічника керівника польотів Ніжинського спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Меморіальна дошка встановлена на фасаді будинку, де проживав Ігор.

Вшанувати пам'ять героя прийшли колеги, батьки, друзі.

Зі словами скорботи, вдячності та шани до присутніх звернувся міський голова Олександр Кодола.

Під час промови вчительки Ігоря, присутні не могли стримати сліз. Адже на холодному камені меморіальної дошки викарбувано зображення молодого та вродливого хлопця зі скромною посмішкою, у якого все життя було попереду.

Життя, яке він віддав за наше майбутнє.

Напередодні віроломного нападу російської федерації на Україну 23 лютого 2022 року, Ігор Козубенко зранку офіційно заступив на бойове чергування на контрольно-диспетчерський пункт Ніжинської авіабази ДСНС. 24 лютого перші крилаті ракети російських нелюдів вдарили по Ніжину. Від надпотужного вибуху на контрольно-диспетчерськом пункті загинули всі, хто знаходився в башті, в тому числі й Ігор.

 Це були перші втрати ніжинців під час перших хвилин повномасштабного наступу.

 

Ігор не дожив кілька місяців до свого тридцяти трьох річчя. Без батька залишилася 10-річна донька, а батьки втратили свого другого сина.

 

Ігоря Козубенка нагроджено орнедон «За міжність» ІІІ ступеня (посметрно).

 

Усі присутні вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання та поклали квіти.

02.06.2023