У терцентрі відзначили День людей з інвалідністю

3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. І напередодні цієї дати, у п’ятницю, 2 грудня, людей з інвалідністю вітали у Ніжинському територіальному центрі соціального обслуговування.

З побажаннями перемоги та миру, добра та щастя, радості та здоров`я до присутніх звернулася заступник міського голови Ірина Грозенко. Від імені міського голови Олександра Кодоли та організації «Волонтерська сотня» з м.Брешія (Італія), Ірина Вікторівна вручила кожній присутній дитині подарунки.

Запальними танцями, піснями та мелодіями заохочували публіку аматорські ансамблі. Атмосфера радості, свята та позитивного настрою панувала сьогодні в терцентрі.

З подарунками сьогодні до дітей з інвалідністю прийшли голова ГО «Час для нас» Ганна Б’янка, очільник БФ «Карітас Чернігів» отець Роман Пушка, голова Ніжинської міської організації Червоного Хреста Наталія Саєнко. Благодійники говорили про те, наскільки важливою у житті кожної людини є підтримка – в особистому житті, в родині, у громаді, в державі.

Незважаючи на фізичні, психічні, соціальні чи душевні вади, кожна людина має право на щастя, а наш обов’язок як суспільства – допомогти людині реалізувати це право. І влада Ніжина робить все для того, щоб жити в нашій громаді було комфортно, а кожен мешканець міг реалізувати своє право на щастя.
02.12.2022