У НІЖИНСЬКІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ПРОЙШОВ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

1 червня концертна зала Ніжинської музичної школи була переповнена приємними емоціями, оплесками та сльозами щастя. Здається все як завжди: привітання, вручення свідоцтв, концерт випускників, щирі слова вдячності, обійми, фото напам'ять. Та кожного разу радість навпіл із сумом, гіркота розставання вже таких рідних учнів та викладачів.
В рамках заходу Почесними грамотами відзначили лауреатів міжнародних, обласних та всеукраїнських конкурсів. Випускникам, а їх цього року у Ніжинській музичній школі 38, були вручені свідоцтва про музичну освіту – вагомий державний документ про здобуті знання, вміння та навички, які вони отримали завдяки старанному навчанню, кропіткій праці викладачів та підтримки батьків.
Вітав випускників цього дня заступник міського голови Сергій Смага: «Збережіть в собі найкращі спогади, цінні знання та любов до мистецтва, здобуті за роки навчання в музичній школі. Хай музика супроводжує вас, завжди живе в ваших душах. Також, хочеться виразити велику подяку всім Вашим викладачам та батькам, які всі ці роки були поряд з вами, підтримували вас у складні і щасливі митті навчання та були для вас, надійними однодумцями і помічниками».
Сергій Степанович нагородив Почесною грамотою директора Комунального закладу позашкільної мистецької освіти «Ніжинська музична школа», заслуженого працівника культури України Голуба Сергія Олександровича за багаторічну плідну педагогічну діяльність, високу професійну майстерність, патріотичне виховання підростаючого покоління, популяризацію музичного мистецтва та вагомий особистий внесок у розвиток Ніжинської музичної школи.
На завершення свята випускники подарували всім присутнім прощальний концерт.
Вітаємо випускників із закінченням школи, нехай музика супроводжує усе життя, а музична школа завжди гостинно відчинить двері для всіх Вас!
02.06.2023