Спортивно-розважальний захід «Еко-перегони» на самокатах, в рамках Днів сталої енергії в м. Ніжині

01 жовтня на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся спортивно-розважальний захід «Еко-перегони» на самокатах, в рамках Днів сталої енергії в м. Ніжині. Захід організували та провели Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та відділ інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради.

В змаганнях прийняли участь дітки 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.

В особистих заліках 3 місце зайняли: Костирко Іван, Іващенко Владислав, Гончаренко Назар, Іваницька Анна, 2 місце зайняли: Миколаєнко Мілана, Кисіль Владислав, Демідов Іван, Скрипка Андрій, 1 місце зайняли: Антоненко Владислав, Зогій Валерія, Бажин Максим, Маленко Максим.

В командному заліку 3 місце зайняла гімназія № 2, 2 місце - ЗОШ № 9, а перемогу виборола ЗОШ № 17.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради.

Всім переможцям, призерам та учасникам спортивного заходу були вручені подарунки від Медичної Лабораторії «Сінево».

Також, Подякою за розвиток фізичної культури та спорту в місті Ніжині нагородили представника МЛ «Сінево» та начальника відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Дениса Ворону.

Всі дітки, які приймали участь в заході, отримали багато вражень та позитивних емоцій.