Щотижнева оперативна нарада при міському голові

15 серпня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду.
Олександр Михайлович підсумував роботу за минулий тиждень та нагадав, що на сесії міської ради депутати підтримали рішення про передачу 27 та 28 авто для ЗСУ на потреби військових.
«Сьогодні хочу внести пропозицію до дня Незалежності придбати 29 авто для ЗСУ від працівників виконкому та структурних підрозділів. І передати військовим це авто як подяку. Адже ми вдячні за незалежність нашим Збройним Силам.
Кожен з нас може наблизити перемогу, будь-який внесок на покупку авто дуже важливий.
Ніжин – це місто волонтерів та добрих сердець. Збір на авто розпочався під час традиційного патріотичного благодійного велопробігу. Тоді громада зібрала 12 тис. грн. Пропоную згуртуватися та закрити збір на чергове 29 авто, вже особисто долучився до цього збору», - наголосив міський очільник.
Про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації повідомив представник Ніжинського відділу поліції ГУНП у Чернігівській області Тарас Балабайко.
Керівники медичних установ звітували про стан захворюваності на ГРВІ та COVID-19. У амбулаторіях наявна вакцина CoronaVac.
За інформацією Ніжинського пологового будинку, за минулий тиждень у Ніжині народилося 14 немовлят: 6 хлопчиків і 8 дівчаток.
Управління житлово-комунального господарства та будівництва продовжує здійснювати заходи із благоустрою. На останній сесії депутатами погоджено виділення коштів на ремонтні роботи дорожнього полотна. Також завезено 235 тонн солі для посипки доріг у зимовий період. Комунальні підприємства продовжують підготовку до успішного проходження осінньо-зимового періоду.
Відділ архітектури повідомив, що до Дня Незалежності 24 серпня планується представити ніжинській громаді Алею Героїв.
Відділ міжнародних зв’язків проінформував, що ніжинська громада обрана однією з шести пілотних, у яких на умовах співфінансування реалізовуватиметься проєкт зі створення Офісу відновлення та розвитку ніжинської громади. Офіс має розпочати свою діяльність у вересні, а устаткування: меблі та обладнання на суму понад 1 млн 200 тис. грн - надаватиметься донорами – ПРООН.
Детально переглянути повне відео наради від 15 серпня можна за посиланням https://fb.watch/mq_ufENgfL/
15.08.2023