ОГОЛОШЕННЯ про формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради Ніжинської стоматполіклініки

 

Ніжинська міська рада відповідно до ст. 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Ніжинської міської ради Чернігівської області (далі – Конкурсна комісія).

 

До складу Конкурсної комісії запрошуються представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

 

Пропозиції щодо включення представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії надсилати протягом 10 робочих днів з дати оприлюднення цього Оголошення на офіційному сайті Ніжинської міської ради у паперовому вигляді за адресою: 16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1 (каб. №32).

 

Пропозиція має включати:

1) подання громадського об’єднання на кандидата(-тів) про включення до складу Конкурсної комісії;

2) копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань
про реєстрацію громадського об’єднання та Статуту громадського об’єднання;

3) згоду кандидата(-тів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

4) заяву кандидата(-тів) про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів за формою, затвердженою Ніжинською міською радою.

  

Додаток №2

до рішення Ніжинської міської ради

від 08 грудня 2023 року №28-35/2023

 

Форма заяви про відсутність у діях представників громадських об’єднань конфлікту інтересів

 

Ніжинській міській раді

16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка

 

____________________________________

(ПІП представника громадського об’єднання)

____________________________________

(місце проживання/реєстрації)

____________________________________

(контактний телефон)

 

ЗАЯВА

 

Я, ____________________ (ПІП) під час здійснення повноважень члена конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» Ніжинської міської ради Чернігівської області зобов’язуюся дотримуватися вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, зобов’язуюся утримуватися від участі у голосуванні конкурсної комісії щодо члена наглядової ради, стосовно якого у мене може бути наявним конфлікт інтересів.

 

 

_______________             ____________________                    _____________________

         (дата)                                    (підпис)                                           (ім’я, прізвище)

 

 

 

 

 

11.12.2023