Ніжинські комунальники вперше за десятки років отримали зимове взуття

Коли ми бачимо на вулицях нашого міста людей у помаранчевому робочому одязі, то розуміємо: перед нами – представники комунальної служби. Сайт «УН» повідомляв, що влітку працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» отримали новий спецодяг – куртки і штани. Майже 70 комплектів.
17 грудня, працівники благоустрою та прибиральники отримали робоче зимове взуття. До Ніжина з Білої Церкви прибула 41 пара теплих чобіт. Вартість пари – понад 500 гривень.
Зі слів заступника начальника КП «ВУКГ» Андрія Гомоляки, процес оновлення спецодягу для комунальників відбувається систематично, але зимове взуття придбано ВПЕРШЕ за останні кількадесят років. Начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак намагається створювати найбільш комфортні умови для роботи своїх підлеглих.
Забезпечення працівників КП «ВУКГ» спецодягом відбувається згідно з діючою міською Програмою про поводження з ТПВ, тобто за рахунок міського бюджету.
Ніжинські комунальники дуже задоволені тим, що про них дбають, і висловлюють щиру подяку міському голові Олександру Кодолі та його команді за увагу до комунальних служб.
Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук
Фото надано КП «ВУКГ»
17.12.2021