Ніжинська громада разом з Програма DOBRE розпочала роботу над реалізацією Компоненту удосконалення послуг місцевого самоврядування


Програма DOBRE допомагає Ніжинській громаді у відкритому та інклюзивному визначенні головних пріоритетів щодо покращення надання послуг громадянам, допомагає кожній громаді розробити та впровадити План покращення надання послуг.
Нагадаємо, що в ході реалізації Програми USAID DOBRE-1 було розроблено План покращення медичної послуги та закуплено обладнання для Пологового будинку.
Оцінка потреб у вдосконаленні послуг місцевого самоврядування проводиться з метою визначення потреб та проблем жителів громади, спільних пріоритетів у сфері надання послуг, в тому числі для подальшого узгодження співпраці між громадою та Програмою USAID DOBRE в розробці програм вдосконалення/відновлення послуг ОМС.
Сьогодні старший програмний спеціаліст Програми USAID DOBRE Наталія Сафронова особисто провела два експертних інтерв’ю з міським головою Ніжина Олександром Кодолою та першим заступником міського голови Федором Вовченком. Ці інтерв’ю разом з анкетуванням про поточний стан громади, опитуванням лідерів громадської думки та консультаціями з громадськістю з визначення проблем та потреб ТГ дадуть можливість підготувати звіт про оцінку потреб в громадах та рекомендації ТОП 3 пріоритетних послуг для розробки програм вдосконалення послуг ОМС. Кульмінацією проєкту стане покращення надання найбільш затребуваної послуги в нашій громаді шляхом реалізації пріоритетного проєкту.
12.10.2023