НІЖИН ОТРИМАВ ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ З ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ ООН


Програма розвитку ООН в Україні спрямована на підтримку і відновлення нашої держави у різних сферах життя. Один із напрямів її роботи – підвищення ефективності роботи місцевих органів влади з метою надання якісних послуг.
Ніжинська територіальна громада у межах проєкту ПРООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» отримала міжнародну технічну допомогу:
5 моніторів;
5 ноутбуків;
5 комплектів (клавіатура + миша);
5 блоків безперебійного живлення;
програмне забезпечення;
2 принтера;
серверне обладнання;
роутер;
Wi-Fi точку доступу.
Усе це обладнання було передане до Ніжинського центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що сприятиме покращенню якості надання адміністративних послуг.
Міський голова Олександр Кодола завітав із робочим візитом до центру, щоб ознайомитися з діяльністю установи і перевірити цільове використання наданої допомоги.
Керівник ЦНАПу Володимир Градобик показав отримане обладнання, воно вже підключене, і працівники його використовують у своїй роботі. Також він зазначив, що раніше у межах цієї програми ЦНАП отримав мобільний кейс. До нього входять ноутбук, картридер – зчитувач документів, ручний сканер тощо. Кейс розрахований на надання послуг ЦНАПу вдома маломобільним особам. Цей вид обслуговування здійснюється за попереднім записом.
Олександр Кодола наголосив: «Основне завдання працівників ЦНАПу – швидко і якісно надавати послуги жителям нашої громади. Також не повинно бути скарг від ваших відвідувачів».
11.10.2023