Міський голова Олександр Кодола здійснив перевірку технічного стану котелень і ступеню їх готовності до роботи

Нинішня зима, як і минула, знову стане складним випробуванням для всіх українців. Жителі нашої громади теж із тривогою очікують опалювального сезону. Яким він буде? Чи підготувалися до нього комунальники? Ніжинцям дуже важливо отримати відповіді на ці питання.
Учора, 10 жовтня, міський голова Олександр Кодола здійснив перевірку технічного стану котелень і ступеню їх готовності до роботи. Важливість цього сектора комунальних служб складно переоцінити, тому міський голова постійно контролює питання опалення квартир і установ Ніжина.
Було здійснено перевірку двох потужних котелень.
Перша знаходиться у мікрорайоні Гуньки і розрахована на його опалення. Володимир Школьний, технічний директор ТОВ "НіжинТеплоМережі", зауважив: «Ця котельня внаслідок обстрілів російських військ отримала пошкодження. Міська влада допомогла її відновити і модернізувати: було замінено розбиті вікна, закуплено генератор і додаткове електрообладнання для покращення її функціонування, здійснено утеплення тепломереж. Котельня готова до роботи в осінньо-зимовий період».
Наступною перевірили котельню по вул. Шевченка. Тут протягом літнього періоду було виконано планово-попереджувальні роботи теплоенергетичного обладнання, усі несправності було усунено. Також до цієї котельні було приєднано потужний високотехнологічний генератор.
«Цей генератор дуже важливий для нашого міста, адже він дав змогу закрити потреби котельні, яка опалює пів міста. Вкотре хочу висловити безмежну вдячність народу Японії, який у складний воєнний час відгукнувся на прохання нашої громади про допомогу і надав таке потужне обладнання», – наголосив Олександр Кодола.
Оцінюючи загальний стан підготовки до опалювального сезону, Володимир Школьний зауважив: «У Ніжині функціонують 14 котелень і 7 бойлерних. Усі вони підготовлені до роботи у повному обсязі. Зазначу, що підстави для початку опалювального сезону залишилися без змін: середньодобова температура повітря протягом трьох днів не повинна перевищувати 8 градусів тепла».
Підсумовуючи результати перевірки, Олександр Кодола зазначив: «Нас чекає непростий осінньо-зимовий період, адже війна продовжується і ворог намагається створювати нам проблеми в енергетичному секторі. Я задоволений результатами підготовки мереж опалення у нашому місті. Ми ретельно готуємося до усіх можливих варіантів розвитку подій і водночас сподіваємося, що ніхто і ніщо не завадить подавати тепло в оселі ніжинців».
11.10.2023