Кательницкий В’ячеслав найсильніший тенісист міста Ніжина

25-26 лютого 2017 року в спортивній залі за адресою вул. Прилуцька, 156, за підтримки Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», відбулися змагання з тенісу в двох лігах – першій та вищій. Потрібно сказати, що з кожним роком великий теніс набирає більшої популярності серед мешканців нашого міста. Якщо в минулі роки подібні змагання можливо було провести протягом одного дня, то наразі бажаючих продемонструвати свої вміння в грі з тенісу набагато більше. І насправді цей турнір об’єднав спортсменів різного віку: молодих підростаючих, майбутніх зірок тенісу, та вмілих, професіональних, досвідчених спортсменів. Так, самий молодший тенісист турніру Максименко Станіслав -11 років, та самий досвідчений гравець Лабуз Геннадій -72 роки. Враховуючи велику кількість учасників турніру, було вирішено провести змагання в двох лігах. В перший лізі взяли участь переважно аматори даної гри, а вже до вищої ліги увійшли тенісисти з більш вагомим досвідом та професіоналізмом. Від початку і до завершення турніру на спортивному корті йшла запекла боротьба за звання кращого тенісиста м. Ніжина. Кожен відчував спортивний дух боротьби який панував в спортивній залі. До фіналу потрапляли найвитриваліші спортсмени, адже змагання тривали з ранку та до вечора, такий «змагальний марафон» вдавалося витримати не кожному. Жоден з спортсменів не хотів поступатися, кожен бажав перемогти. Так найсильнішим тенісистом в першій лізі став Гмира Дмитро який жодного разу не поступився суперникам, срібним призером – Максименко Максим, третє місце посів Біленький Олег. У вищій лізі переможцем став Кательницький В’ячеслав, який підтвердив звання найсильнішого тенісиста нашого міста, друге місце посів – Рудик Олександр, та третє місце зайняв Кононенко Валентин.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» вітає переможців та призерів змагань з тенісу та бажає успіху та перемог в майбутньому.

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх"