Громадська Організація "МІСТО Н" ОГОЛОШУЄ ТЕНДЕР НА КЕЙТЕРИНГОВІ ПОСЛУГИ!

ОГОЛОШУЄМО ТЕНДЕР НА КЕЙТЕРИНГОВІ ПОСЛУГИ!
Громадська Організація "МІСТО Н" оголошує закупівлю послуги з кейтерингу для організації харчування учасників сесій та під час проведення тренінгів.
Джерело фінансування: грантові кошти проекту "Посилення спроможності надання реабілітаційних послуг людям, які зазнали наслідків війни", що реалізує ГО "МІСТО Н" за підтримки Програми розвитку ООН у межах проєкту "Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною" за фінансової підтримки Уряду Японії
Предмет тендеру закупівлю послуги з кейтерингу для організації харчування учасників сесій та під час проведення тренінгів.
Вимоги до виконання послуги:
Послуги виїзного ресторанного обслуговування (кейтерингу):
1. Доставка проводиться силами, засобами і зарахунок Постачальника
2. Продукція запаковується належним чином, силами, засобами і за рахунок Постачальника
3. Постачальник забезпечує обслуговування під час заходу
4. Якість продуктів харчування та непродовольчих товарів повинна відповідати санітарним, гігієнічним, технічним та іншим нормам, стандартам та вимогам, встановленим чинним законодавством України.
5. Кожна партія продукції повинна мати відповідні супровідні документи: рахунок, видаткова накладна, меню, товарно-транспортна накладна, сертифікат якості, або декларацію відповідності.
6. Меню погоджується не пізніше, ніж на 1 день до дня проведення тренінгу письмово із постачальником.
Перелік та кількість послуг виїзного ресторанного обслуговування, які необхідно буде виконати:
• Кава-брейк з розрахунку на 10 осіб– 20 шт.
• Обід з розрахунку на 20 осіб – 5 шт
Графік виконання роботи буде обговорено та остаточно узгоджено з переможцем торгів. Замовник залишає за собою право зв’язатись із тими, хто подав заявки, для отримання додаткової інформації та роз’яснень щодо заявок після дедлайну.
До участі в тендері запрошуються:
- фізичні особи-підприємці;
- юридичні особи, організації.
Для того, щоб взяти участь у тендері, отримати специфікації і детальну інформацію, а також надати свої пропозиції, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу: [email protected] з обовязковим зазначенням теми листа:
"Тендерна пропозиція про проведення закупівлі кейтерингових послуг"
1) До тендерної пропозиції повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність, крім ФОП).
2) Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
3) Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
4) До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення. Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Запрошенням до участі у тендері, або у випадку яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.
5) Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків (ціна брутто).
6) Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на електронну адресу [email protected]
Комерційні пропозиції просимо надати:
- до 12.00 год. 18 жовтня 2023 року.
Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:
- о 15.00 год. 18 жовтня 2023 року
13.10.2023