Гранти від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва

Швейцарське бюро співробітництва в Україні представляє Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (ШАРС/SDC) і адмініструє ряд невеликих проектів, які впершу чергу призначені для підтримки неурядових організацій.

Основні напрямки, за якими підтримуються малі проекти:

Охорона здоров'я.

Верховенство права; юстиція.

Місцеве врядування і децентралізація.

Сприяння розвитку торгівлі; розвиток малих і середніх підприємств (МСП).

Стале використання енерго- та водних ресурсів; екологія.

Соціальні послуги.

Заходи у сфері культури.

Проект, який подається на розгляд, має залучати місцеві ініціативи та враховувати потреби спільноти і питання рівноправної участі, а також вивчати та просувати нові ідеї і підходи області.

Кандидати повинні бути зареєстрованими українськими неурядовими організаціями з відповідною організаційною структурою та мати підтверджену спроможність в управлінні фінансовими ресурсами.

У виняткових випадках можуть також бути розглянуті пропозиції від комерційних, урядових та міжнародних організацій.

Для того, щоб мати право на підтримку, проектні пропозиції повинні відповідати таким умовам:

Бюджет зазвичай становить 100 000 – 250 000 грн., перевагою буде власний внесок заявника у проект — як у грошовій так і в натуральній формі.

Витрати мають бути спрямовані головним чином на діяльність: придбання обладнання, а також ознайомлювальні поїздки, стипендії та благодійні заходи не будуть підтримуватися.

Тривалість проекту може становити максимально 12 місяців: проектна діяльність та підсумкова звітність мають бути завершені протягом цього часу.

Фонд малих грантів може підтримати неурядову організацію лише один раз.

Електронні копії проектних пропозицій для попереднього розгляду потрібно надсилати протягом року на адресу електронної пошти Швейцарського Бюро співробітництва в Україні: [email protected]

Small Projects – Application Form

Сектор з питань інвестиційної та

зовнішньоекономічної діяльності

02.07.2016