ГО "МІСТО Н" ОГОЛОШУЄ ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ КОМП'ЮТЕРНОГО / ОФІСНОГО ОБЛАДНАННЯ


Метою закупівлі є вибір постачальника комп’ютерного/офісного обладнання, із доставкою даного обладнання до м. Ніжина.
Предметом закупівлі є поставка комп’ютерного/офісного обладнання, а саме:
Ноутбук Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 (20WNS2780R), або аналогічна по характеристикам модель – 2 одиниці.
Учасник для участі у закупівлі може подати у своїй тендерній пропозиції обладнання, котре за своїми технічними характеристиками відповідає вимогам зазначеним в технічному завданні або є кращими за технічними характеристиками або комплектацією.
Джерело фінансування: грантові кошти проекту "Посилення спроможності надання реабілітаційних послуг людям, які зазнали наслідків війни", що реалізує ГО "МІСТО Н"  за підтримки Програми розвитку ООН у межах проєкту "Сприяння безпеці людей в Україні шляхом реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною" за фінансової підтримки Уряду Японії
Спосіб оплати: безготівковий розрахунок
Учасники тендеру:
• 1. Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем другої чи третьої групи оподаткування, зареєстрованою відповідно до законодавства України;
• 2. Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем третьої групи оподаткування, що здійснює відповідну діяльність згідно КВЕД.
• 3. Відсоток комісійних/накладних витрат Виконавця за надання послуг повинен бути незмінним (окрім зміни у сторону зменшення) на весь термін дії договору.
Валютою тендерної пропозиції є національна валюта України - гривня.
Ціна тендерної пропозиції повинна включати податки та збори, передбачені нормами чинного законодавства України.
Витрати учасника, пов'язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни торгів чи визнання торгів такими, що не відбулися).
До ціни тендерної пропозиції не включаються будь-які витрати, пов'язані з поданням пропозиції або укладенням договору.
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Подаючи тендерну пропозицію учасник підтверджує те що:
1. Вся інформація, подана у заявці на попередню кваліфікацію є актуальною і правдивою;
2. Учасник має необхідний досвід та ресурси для виконання умов закупівлі.
Термін подачі тендерних пропозицій до 20.10.2023 року включно.
Тендерні пропозиції та всі інші документи подаються за підписом уповноваженої особи Учасника у електронній формі в форматі PDF на електронну адресу: [email protected]
Будь ласка, вказуйте у темі листа “Тендерна пропозиція комп’ютерного/офісного обладнання”
Орієнтовна сума коштів для закупівлі комп’ютерного/офісного обладнання –57 000,00 грн.
Термін реалізації поставки:комп’ютерного/офісного обладнання - до 26.10.2023 року.
Методика обрання переможця:
- після розкриття тендерних пропозицій, Замовник оцінює в першу чергу наявність повного пакету документів. У випадку неподання або подання в неповному обсязі - пропозиція такого учасника підлягає відхиленню.
- замовник проводить аналіз тендерних пропозицій (в т.ч. тех завдання, порівняльних таблиць чи інших документів поданих Учасником в складі своєї тендерної пропозиції, котрі підтверджують технічні та якісні характеристики обладнання/товару), у випадку, якщо за своїми технічними характеристиками пропоновані учасником товари не відповідають вимогам Замовника - пропозиція такого Учасника підлягає відхиленню.
-замовник визначає переможця з числа учасників пропозиції, котрих не були відхилені, шляхом співвідношення технічних характеристик товарів зазначених у пропозиції та їх вартості.
Деталі дивіться у прикріплених файлах.
13.10.2023