До Ніжина завітали представники Міжнародного республіканського інституту (IRI)

 Днями у стінах Ніжинської міської ради пройшла зустріч з питань допомоги волонтерам Ніжина, організована Міжнародним республіканським інститутом (IRI).    

Відкриваючи зустріч, міський голова Олександр Кодола зазначив: "З початку війни Ніжин став центром волонтерства. Жителі міста організовувалися і спільними зусиллями допомагали військовим, а також тим, хто був змушений переїхати до нашого міста у пошуках порятунку від ворога. При міській раді було створено волонтерський штаб. І цей рух продовжує активно розвиватися".   

Тетяна Громова, голова МГО "Молодь - ХХІ століття", зібрала небайдужих, щоб обговорити проблеми і перспективи волонтерського руху, долучити до нього нових учасників.    

Важливий аспект роботи волонтерів - психологічне вигорання і виснаження - висвітлив Михайло Городок, президент "Української Асоціації емоційно-фокусованої терапії". Він ознайомив присутніх із психологічними техніками  самодопомоги, методиками запобігання вигоранню та шляхами вирішення конфліктів.   

Своїми спогадами про найважчі перші місяці війни, проблеми та перспективи сучасного волонтерського руху поділилися Назар Дерека, голова молодіжної ради Ніжинської міської ради, Анжела Тимченко, керівниця Ніжинського молодіжного центру, і Ганна Б'янка, керівниця ГО "Час для нас".  

18.12.2023