Для освітян відбувся тренінг «Відновлення психологічного самоконтролю в умовах сьогодення»

26 жовтня 2022 року Світланою Желєзняк, психологом Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ніжинської міської ради та Людмилою Ковтун, практичним психологом НВК № 16 «Престиж», проведено тренінг для працівників Дошкільного підрозділу НВК № 16 «Престиж» із теми «Відновлення психологічного самоконтролю в умовах сьогодення».

Події, які відбуваються  у нашій державі свідчать про можливість опинитися в екстремальній, непередбачуваній, небезпечній для життя ситуації.

Із метою збереження психічного здоров’я присутні практично  попрацювали над уміннями розуміти себе, відстежувати свої стани та вміти їх контролювати, використовуючи  техніки для зниження стресу «4 стихії», тематичні техніки дихання, «Як усвідомити та відпустити хвилювання?». Учасники тренінгу отримали практичні рекомендації щодо психологічної самодопомоги.

Практика свідчить, що елементарні психологічні знання певних станів особистості сприяють позитивному вирішенню труднощів і збереженню психологічного здоров’я. Ми маємо навчитися жити під час війни та ефективно діяти відповідно до ситуації.

Працюємо разом задля перемоги України!

26.10.2022