Дітям з Попасного провели екскурсію Ніжином

29 липня Ніжин зустрів маленьких гостей з Попаснянського району Луганської області. Діти у кількості 50 чоловік приїхали відпочити у позаміському дитячому таборі, розташованому у с. Вертіївка. Але перед заселенням маленьким гостям провели яскраву екскурсію історичним Ніжином.

Екскурсійна програма розпочалася в музеї авіаційного загону. Там дітям розказали про великі та маленькі літаки, кожен з яких має свою захоплюючу та незабутню історію. Злетіти подумки вище неба допоміг працівник авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України.

Захоплююча подорож містом продовжилась біля виконавчого комітету Ніжинської міської ради, де дітей зустрів та привітав міський голова Анатолій Лінник.

Через історичний центр міста колона дітлахів попрямувала до міського музею «Поштова станція». Дорогою екскурсовод розповіла дітям про ніжинські легенди та яскраві періоди історії, якими вирує наше місто. Після відвідування музею з новими емоціями та враженнями діти організованою групою поїхали до табору.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

та комунікацій з громадськістю

виконавчого комітету

Ніжинської міської ради

29.07.2016