34 сесія: 9 млн 987 тис. 439 грн. на укриття в закладах освіти, передали 5 дронів, здійснили перерозподіл коштів

08 листопада відбулося засідання чергової 34 сесії Ніжинської міської ради.
На початку пленарного засідання передали ще 5 дронів: для ВЧ А4558 два DJI MAVIC 3 та для ВЧ А3160 два DJI MAVIC 3 та один AUTEL.
За час повномасштабного вторгнення придбано за кошти громади 40 дронів.

Ухвалили рішення про внесення змін до бюджету Ніжинської громади.
Зокрема, для будівництва укриттів у гімназіях 5, 6 та 11 виділено з місцевого бюджету 9 млн 987 тис. 439 грн.
На засіданні 33 сесії Ніжинської міської ради виділено 1 млн 500 на проведення геодезичних робіт в гімназіях 5,6,11 та садочках 13 та 21.

Для закладів освіти в межах кошторисних призначень здійснили перерозподіл коштів на:
- придбання необхідного обладнання для класів безпеки і для Станції юних техніків, інтерактивних панелей;
- капітальний ремонт даху та виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) на капітальний ремонт гідроізоляції укриття; виготовлення ПКД на капітальний ремонт примусової вентиляції; виготовлення ПКД з реконструкції будівлі ЗОШ №7;
- реконструкцію системи газопостачання школи №13;
- заміну вікон та дверей евакуаційного виходу та закупівлю матеріально-технічного оснащення для навчання та розвитку дітей у БДЮ.
Ухвалили перерозподіл кошторисних призначень для забезпечення ЦНАПу на оплату послуг з оформлення документів, що підтверджують громадянство України, тобто невдовзі ЦНАП буде видавати паспорти громадянина України.
В черговий раз здійснили зміни в межах бюджетних призначень, щоб профінансувати витрати на обороноздатність та підтримку ЗСУ.
Підтримали низку рішень, які дозволять перейти гімназіям №3 та №13 на фінансову автономію, що дасть змогу скористатися перевагами у веденні фінансово-господарської діяльності та самостійно визначати напрями використання ресурсів, які знаходяться у їх розпорядженні.
Загалом, починаючи з 2022 року, на обороноздатність та ЗСУ з бюджету Ніжинської громади виділено понад 116 млн. грн.

08.11.2023